24h Shipping
Starter ved 24,95 kr
Butikspris 60,02 kr

Nia 200 g/m² forklæde af genvundet bomuld - EgotierPro 113325 - Mursten


  1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Mere Lager Antal
Unique (-10%) 35.65 kr 32.08 kr 30.26 kr 28.52 kr 26.70 kr 24.95 kr 1825
Icon Har du brug for mere lager? Kontakt vores salgsagenter her
0 artikler 0.00 kr
Beskrivelse

EgotierPro 113325

Dette Nia forklæde er fremstillet af 100 % GRS certificeret genvundet bomuld med 200 g/m². Med sin naturlige bomuldsfarve og kontrasterende halssløjfe vil forklædet beskytte dit tøj under madlavningen. Med to lommer ved siden af hinanden med en samlet størrelse på 45 x 20 cm og en én meter lang lukning, der bindes på ryggen, sørger Nia forklædet både for det praktiske og for stilen under dine bestræbelser i køkkenet.

Størrelse Length Længde Width Bredde
Unique 100 cm 70 cm

Anmeldelser af EgotierPro 113325


Bulk Orders

0 artikler 0.00 kr
Nia 200 g/m² forklæde af genvundet bomuld - EgotierPro 113325 Ensfarvet sort
Ensfarvet sort
Størrelse 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Mere Lager Antal
Unique (-10%) 35.65 kr 32.08 kr 30.26 kr 28.52 kr 26.70 kr 24.95 kr 1325
Nia 200 g/m² forklæde af genvundet bomuld - EgotierPro 113325 Heather Grøn
Heather Grøn
Størrelse 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Mere Lager Antal
Unique (-10%) 35.65 kr 32.08 kr 30.26 kr 28.52 kr 26.70 kr 24.95 kr 3159
Nia 200 g/m² forklæde af genvundet bomuld - EgotierPro 113325 Isblå
Isblå
Størrelse 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Mere Lager Antal
Unique (-10%) 35.65 kr 32.08 kr 30.26 kr 28.52 kr 26.70 kr 24.95 kr 1851
Nia 200 g/m² forklæde af genvundet bomuld - EgotierPro 113325 Mursten
Mursten
Størrelse 1-11 12-35 36-71 72-143 144-287 288 + Mere Lager Antal
Unique (-10%) 35.65 kr 32.08 kr 30.26 kr 28.52 kr 26.70 kr 24.95 kr 1825